W poniedziałek 30 listopada 2020 r. o godz. 16.00 odbył się konkurs  wiedzy o igrzyskach olimpijskich. Do rywalizacji przystąpiło  25 osób z klas czwartych, piątych i szóstych. Konkurs odbył się  w systemie zdalnym za pomocą aplikacji Meet oraz Quizizz. Test składał się z  21 pytań o średnim stopniu trudności, w tym 19 pytań zamkniętych oraz 2 pytań otwartych. Poziom konkursu był bardzo wysoki o czym świadczy fakt, że o zwycięstwo do ostatniego pytania walczyło aż 10 osób! 

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w rywalizacji i gratulujemy nagrodzonym. Wyniki przedstawiają się następująco:

 

1 miejsce – Tomasz Wojciechowski 6a

2 miejsce – Milena Drążek 4b

3 miejsce – Paweł Andryszczyk 6a

4 miejsce – Zoja Sawecka 4c

5 miejsce – Zuzanna Kaźmierczak 4a

6 miejsce – Pola Marchlewska 4a

 

Organizatorzy :Tomasz Jabłoński i Patryk Krykant

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.