Podczas nauczania zdalnego w roku 2020 nauczyciele wychowania fizycznego realizowali w klasach IVa, Vd, VIa i VIb tematykę związaną z symbolami olimpijskimi. Uczniowie bardzo aktywnie zgłębiali wiedzę o tym, jednocześnie przedstawiali swoje bardzo kreatywne pomysły.

Kilkoro uczniów, w ramach pracy dodatkowej, opracowywało zagadnienia z poszczególnych symboli. W wyniku tych działań powstała prezentacja, jako wytwór końcowy projektu, do obejrzenia której serdecznie zapraszamy.

pdfProjekt - Symbole olimpijskie.pdf

 

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.