W piątek klasy czwarte wzięły udział w warsztatach poświęconych zasadom zdrowego odżywiania. Odwiedziły nas panie dietetyczki z fundacji Zielona Kraina i przekazały uczniom zasady, którymi powinni się kierować przygotowując i konsumując posiłki.

Po części teoretycznej uczniowie pod opieką pań przygotowali trzy potrawy. Był to pyszny koktajl z gruszek ananasa i z dodatkiem jarmużu, mieszanka sałat z sosem, pomidorami i ogórkiem. Na sam koniec przyszedł czas na deser, oczywiście pełen witamin. Był to bananowy baton z kakaem, migdałami i otoczony w wiórkach kokosowych. Warsztaty z pewnością były udane i pyszne!

deklaracja dostepnosci logo