W piątek klasy czwarte wzięły udział w warsztatach poświęconych zasadom zdrowego odżywiania. Odwiedziły nas panie dietetyczki z fundacji Zielona Kraina i przekazały uczniom zasady, którymi powinni się kierować przygotowując i konsumując posiłki.

Po części teoretycznej uczniowie pod opieką pań przygotowali trzy potrawy. Był to pyszny koktajl z gruszek ananasa i z dodatkiem jarmużu, mieszanka sałat z sosem, pomidorami i ogórkiem. Na sam koniec przyszedł czas na deser, oczywiście pełen witamin. Był to bananowy baton z kakaem, migdałami i otoczony w wiórkach kokosowych. Warsztaty z pewnością były udane i pyszne!

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.