25 stycznia 2017 roku odbyła się uroczystość środowiskowa dla Babć i Dziadków

uczniów klas II a i II b.

Mimo srogiej zimy sala „pękała w szwach”. Mali uczniowie pod opieką wychowawców przygotowali z wielkim zaangażowaniem prezentacje okolicznościowe.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja dopisała. Mamy  i dzieci przygotowały również dla nich poczęstunek. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci były zadowolone, że mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. To  spotkanie pokoleń jest przykładem integracji, która wzmacnia rolę rodziny. Uczy dziecka właściwych postaw. Ile było wzruszeń, kiedy mali artyści występowali dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Ile popłynęło opowieści, zapisanych na kartach Rodzin. W  spotkaniu  wzięło udział ponad100 osób, połączonych ze sobą szczególnymi wartościami, miłością, która uczy, że Rodzina Wielopokoleniowa ma szczególną wartość.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.