Fani kosmosu – musicie nas odwiedzić! Na takie zaproszenie nie mogliśmy nie odpowiedzieć. Dlatego 18 października klasy 2 a i 2 b wybrały się do Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy na Spotkanie w Kosmosie.

W Planetarium uczestniczyliśmy w projekcie kosmicznych wypraw. Zdobyliśmy wiedzę o piramidzie holograficznej, dowiedzieliśmy się, że 1 kg cukru waży inaczej na różnych planetach. Oglądaliśmy projekty inżynierskie i pokazy naukowych sztuczek. Były bardzo pasjonujące, a czasami wzbudzały chwile grozy. Wymagały niemałej odwagi, aby w nich uczestniczyć. Na długo zapamiętamy to niezwykłe spotkanie.

Zobacz galerię zdjęć

 

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.