W związku z obchodami 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO uczniowie klas 7a, 7b i 8a wzięli udział w Dniu Otwartym zorganizowanym w Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy na ul. Szubińskiej.

Spotkanie z oficerami z różnych państw odbywało się głównie w języku angielskim. Uczniowie wysłuchali wystąpienia pani oficer z USA na temat struktury, zadań i państw członkowskich, obejrzeli materiał filmowy oraz odegrali krótką scenkę, wcielając się w przedstawicieli państw NATO. Największe zainteresowanie wzbudziła możliwość zadawania pytań oficerom z kilku państw. Spotkanie zakończyło się wykonaniem wspólnego zdjęcia.

(źródło zdjęć: zdjęcia wykonane przez pracownika Centrum Szkolenia Sił Połączonych).

IMG 8862 IMG 8918 IMG 8927 IMG 8931 IMG 8960 IMG 88651