W związku z obchodami 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO uczniowie klas 7a, 7b i 8a wzięli udział w Dniu Otwartym zorganizowanym w Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy na ul. Szubińskiej.

Spotkanie z oficerami z różnych państw odbywało się głównie w języku angielskim. Uczniowie wysłuchali wystąpienia pani oficer z USA na temat struktury, zadań i państw członkowskich, obejrzeli materiał filmowy oraz odegrali krótką scenkę, wcielając się w przedstawicieli państw NATO. Największe zainteresowanie wzbudziła możliwość zadawania pytań oficerom z kilku państw. Spotkanie zakończyło się wykonaniem wspólnego zdjęcia.

(źródło zdjęć: zdjęcia wykonane przez pracownika Centrum Szkolenia Sił Połączonych).

IMG 8862 IMG 8918 IMG 8927 IMG 8931 IMG 8960 IMG 88651

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.