W sobotę 11 maja uczniowie uczestniczyli w kolejnej sportowej sobocie. Tym razem dzieci miały możliwość zapoznania się z zasadami gry w tenisa stołowego.

Dowiedziały się skąd pochodzi, jakie są zasady gry i kiedy odbyły się pierwsze mistrzostwa tenisa. Nauczyły się trzymać prawidłowo rakietkę i odbijać piłeczkę. Po wstępnych ćwiczeniach uczniowie spróbowali gry z partnerem przy prawdziwych stołach do tenisa stołowego. Było dużo radości i zabawy, a w nagrodę każdy uczestnik otrzymał piktogram tenisisty. Za miesiąc kolejne spotkanie, ale niestety już ostatnie.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.