Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VIII. Zadaniem uczniów było zaprojektować dowolną techniką w formacie A3 forma płaska, reklamy, będącej częścią folderu turystycznego promującego nasze miasto Bydgoszcz wśród turystów zagranicznych. J

ak Bydgoszcz postrzegana jest przez młode pokolenie, czym warto pochwalić się , co może przyciągnąć uwagę osoby spoza naszego kraju? Jesteście ciekawi ? Dołączam zdjęcia z konkursu naszych laureatów.

W tym roku w konkursie wzięły udział następujące szkoły: SP nr 10 , SP nr 27,

SP nr 32, SP nr 46.

Wyniki konkursu

Kategoria klasy IV-VIII

I miejsce zajęła Zuzanna Suchodolska SP nr 32

II miejsce zajęła Aleksandra Budnik SP nr 32

III miejsce zajęła Olga Kwiatkowska SP nr 10

Wyróżnienie otrzymuje Wiktoria Bujna SP nr 32

W związku z nadesłaniem jednej pracy w kategorii wiekowej klasy I-III zwycięzcą została

Zofia Dolata z SP nr 46

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu jednocześnie życząc dalszych sukcesów!

image002 image003 image004 image005 image006 image007 image001