25 marca zaprosiliśmy do naszej szkoły dzieci z przedszkola na "Kolorowy zawrót głowy"

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci: "Co w trawie piszczy, a co na łące brzęczy"?, kolorowe eksperymenty, uzupełnianki, kóleczka, budowle i trójkąty, puzzle, kształty Numicon, zabawy z tangramem oraz kulturowe zabawy językowe, zajęcia z tablicą interaktywną. Przedszkolaki bawiły się świetnie, bardzo podobały im się wybuchające wuklany, układanie klocków, malowanie, zabawy w języku angielskim. 

Odwiedziły nas przedszkolaki Sióstr Elżbietanek, "Wesołe Serduszka" oraz Przedszkole nr 24.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.