25 marca zaprosiliśmy do naszej szkoły dzieci z przedszkola na "Kolorowy zawrót głowy"

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci: "Co w trawie piszczy, a co na łące brzęczy"?, kolorowe eksperymenty, uzupełnianki, kóleczka, budowle i trójkąty, puzzle, kształty Numicon, zabawy z tangramem oraz kulturowe zabawy językowe, zajęcia z tablicą interaktywną. Przedszkolaki bawiły się świetnie, bardzo podobały im się wybuchające wuklany, układanie klocków, malowanie, zabawy w języku angielskim. 

Odwiedziły nas przedszkolaki Sióstr Elżbietanek, "Wesołe Serduszka" oraz Przedszkole nr 24.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.