Klasa IIc uczestniczyła w warsztatach wypiekania pierników i tworzenia ozdób choinkowych organizowanych przez Zielone Arkady. Na miejscu czekały na uczniów Śnieżynki, które pomogły im przygotować się do pracy.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem mogły rozwałkować samodzielnie ciasto i wycisnąć kilka pierników, które po upieczeniu zabrały do domu. Wykonywały również piękne, świąteczne ozdoby choinkowe. Na zakończenie warsztatów każdy otrzymał dodatkowo słodki upominek. Pełni wrażeń, doświadczeń i z „workiem” prezentów wróciły do szkoły.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.