Pierwszy feryjny, sobotni poranek uczniom klas „0” , I i II upłynął na sportowo i poświęcony był mini piłce koszykowej.

Podczas zajęć uczniowie uczyli się i doskonalili umiejętność kozłowania jednorącz, podawania piłki, łapania, podrzucania oraz rzucania piłki do kosza. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały wszystkie ćwiczenia, nawiązały nowe znajomości i współzawodniczyły zachowując zasadę fair play. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał naklejkę – piktogram koszykarza. Zmęczeni ale zadowoleni młodzi sportowcy z zapałem oczekują na następną sportową sobotę.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.