Trzyosobowy zespół uczniów klas ósmych naszej szkoły wziął udział w sesji naukowej połączonej z debatą pt. „Patriotyzm – łączy czy dzieli?”

zorganizowanej przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Podczas spotkania uczniowie dyskutowali na temat współczesnych przejawów patriotyzmu i nacjonalizmu, postaw patriotycznych oraz tworzyli portret współczesnego patrioty. Ważnym punktem sesji była prelekcja zaproszonych gości i ekspertów, m.in. p. Danuty Kuroń oraz nauczycieli akademickich.

Naszą szkołę w debacie reprezentowały uczennice klas ósmych: Martyna Grudzińska, Daria Bogacka i  Agnieszka Smoczyńska.

1 23 45

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.