Trzyosobowy zespół uczniów klas ósmych naszej szkoły wziął udział w sesji naukowej połączonej z debatą pt. „Patriotyzm – łączy czy dzieli?”

zorganizowanej przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Podczas spotkania uczniowie dyskutowali na temat współczesnych przejawów patriotyzmu i nacjonalizmu, postaw patriotycznych oraz tworzyli portret współczesnego patrioty. Ważnym punktem sesji była prelekcja zaproszonych gości i ekspertów, m.in. p. Danuty Kuroń oraz nauczycieli akademickich.

Naszą szkołę w debacie reprezentowały uczennice klas ósmych: Martyna Grudzińska, Daria Bogacka i  Agnieszka Smoczyńska.

1 23 45

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.