Dnia 6 czerwca odbyło się rodzinne spotkanie rodziców i uczniów klas 1a i 1b.Rozpoczęło je wspólne wykonanie partytury rytmicznej „BO RODZINA NAJWAŻNIEJSZA” stworzonej na tę właśnie okazję. Dzieci zaprezentowały swoim rodzicom wiązankę wierszy i piosenek z podziękowaniami i życzeniami.

Następnie rodzice i dzieci brali udzi

ał w zabawie słowno-ruchowej „Polszczyzna”, podczas której każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności rozwiązywania zagadek i przekonać się o swoim refleksie w układaniu rozwiązań z liter zawieszonych na „szelkach” z przodu i z tyłu każdego uczestnika. Zarówno dzieci - rodzicom jak i rodzice - dzieciom pomagali wykrzykując, gdzie kto ma się ustawić. Było duuużo hałasu i jeszcze więcej śmiechu.

Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonany album rysunkowy przedstawiający różne twarze wyrażające emocje i uczuciaoraz swój pierwszy pełen obietnic i czułości list napisany do rodziców.

Podczas tego spotkania nie zabrakło też słodkości.

Rodzice, dzieci i nauczyciele uznali wspólnie spędzone popołudnie za bardzo udane.

Z podziękowaniami - wychowawczynie klas 1a i 1b
Barbara Kowal i Bożena Gruszewska