Dnia 6 czerwca odbyło się rodzinne spotkanie rodziców i uczniów klas 1a i 1b.Rozpoczęło je wspólne wykonanie partytury rytmicznej „BO RODZINA NAJWAŻNIEJSZA” stworzonej na tę właśnie okazję. Dzieci zaprezentowały swoim rodzicom wiązankę wierszy i piosenek z podziękowaniami i życzeniami.

Następnie rodzice i dzieci brali udzi

ał w zabawie słowno-ruchowej „Polszczyzna”, podczas której każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności rozwiązywania zagadek i przekonać się o swoim refleksie w układaniu rozwiązań z liter zawieszonych na „szelkach” z przodu i z tyłu każdego uczestnika. Zarówno dzieci - rodzicom jak i rodzice - dzieciom pomagali wykrzykując, gdzie kto ma się ustawić. Było duuużo hałasu i jeszcze więcej śmiechu.

Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonany album rysunkowy przedstawiający różne twarze wyrażające emocje i uczuciaoraz swój pierwszy pełen obietnic i czułości list napisany do rodziców.

Podczas tego spotkania nie zabrakło też słodkości.

Rodzice, dzieci i nauczyciele uznali wspólnie spędzone popołudnie za bardzo udane.

Z podziękowaniami - wychowawczynie klas 1a i 1b
Barbara Kowal i Bożena Gruszewska

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.