Uczniowie klas młodszych na kolejnych sobotnich zajęciach poznali nową dyscyplinę sportową – unihokej. Dowiedzieli się jaki sprzęt potrzebny jest do tej jeszcze mało znanej gry. Podczas zajęć dzieci poznały podstawowe zasady gry w unihokeja (jak wygląda kij i piłka, z czego jest zrobiona, ile waży i ma dziurek).

Nauczyły się prawidłowego trzymania kija, techniki podania, przyjęcia, prowadzenia piłki oraz sposoby strzału na bramkę. Szereg zabaw i gier przygotowujących do unihokeja sprawiły dzieciom wiele radości i uczyły cierpliwości, ponieważ nie było to łatwe zadanie. Na zakończenie zajęć i podsumowaniu zdobytych wiadomości i umiejętności każdy uczestnik otrzymał kolejny piktogram obrazujący nowo poznaną dyscyplinę sportu.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.