Uczniowie klas młodszych na kolejnych sobotnich zajęciach poznali nową dyscyplinę sportową – unihokej. Dowiedzieli się jaki sprzęt potrzebny jest do tej jeszcze mało znanej gry. Podczas zajęć dzieci poznały podstawowe zasady gry w unihokeja (jak wygląda kij i piłka, z czego jest zrobiona, ile waży i ma dziurek).

Nauczyły się prawidłowego trzymania kija, techniki podania, przyjęcia, prowadzenia piłki oraz sposoby strzału na bramkę. Szereg zabaw i gier przygotowujących do unihokeja sprawiły dzieciom wiele radości i uczyły cierpliwości, ponieważ nie było to łatwe zadanie. Na zakończenie zajęć i podsumowaniu zdobytych wiadomości i umiejętności każdy uczestnik otrzymał kolejny piktogram obrazujący nowo poznaną dyscyplinę sportu.