W ostatni dzień przed feriami uczniowie klas Ic , IIIc i IIId wraz z wychowawcami spędzili popołudnie w szkole w gronie dziadków i osób towarzyszących. Przygotowana przez nauczycielki nietypowa uroczystość okazała się dobrym pretekstem na docenienie roli dziadka w życiu naszych pociech.

Dziadkowie wysłuchali „dowcipnych” wierszy i wpadających, rozczulających piosenek o dziadkach, zostali udekorowani krawatami przygotowanymi przez wnuczęta. Po gromkich brawach dziadkowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Widok bawiących się dziadków z wnuczętami wywołał uśmiech na wszystkich twarzach. Następnie dziadkowie na pamiątkę wspólnie spędzonego czasu otrzymali laurki z filiżanką, w której znajdowała się herbatka. Uroczystość zakończyła się przy kawie i herbacie oraz słodkościach (przygotowanych przez rodziców – za co wychowawcy dziękują), w gronie rodzinnym. Dziadkowie dopytywali się o swoje wnuczęta i na każdej” dziadkowej” twarzy można było zauważyć dumę ze swojej wnuczki, wnuka.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.