26 września uczniowie z klas IIIc i IIId uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ramach III Festiwalu Zdrowego Stylu Życia przez Kujawsko - Pomorskie Centrum Kształcenia Nauczycieli „Jak prawidłowo zachować się w kontakcie z psem”.

Przedstawiciel Straży Miejskiej z psem Walkerem zaprezentował różne zachowania psa.Opowiedział, co psy czują i jakie zachowania ludzi budzą w nich niepokój. Pan Krzysztof zademonstrował jaką należy przyjąć pozycję obronną w razie ataku obcego psa, co wspólnie  z dziećmi przećwiczył. Spotkanie z panem Krzysztofem i Walkerem dało dzieciom dużo wrażeń i potrzebnej wiedzy na temat bezpiecznych  zachowań w kontakcie z obcym psem.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.