26 września uczniowie z klas IIIc i IIId uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ramach III Festiwalu Zdrowego Stylu Życia przez Kujawsko - Pomorskie Centrum Kształcenia Nauczycieli „Jak prawidłowo zachować się w kontakcie z psem”.

Przedstawiciel Straży Miejskiej z psem Walkerem zaprezentował różne zachowania psa.Opowiedział, co psy czują i jakie zachowania ludzi budzą w nich niepokój. Pan Krzysztof zademonstrował jaką należy przyjąć pozycję obronną w razie ataku obcego psa, co wspólnie  z dziećmi przećwiczył. Spotkanie z panem Krzysztofem i Walkerem dało dzieciom dużo wrażeń i potrzebnej wiedzy na temat bezpiecznych  zachowań w kontakcie z obcym psem.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.