28 kwietnia z okazji Międzynarodowego dnia tańca uczniowie klas: 2 a, 3 a i 3 b zostali zaproszeni na pokaz tańców latynoamerykańskich i towarzyskich przez Szkołę TańcaTEMPO, która mieści się przy ul. Fordońskiej 130. Stało się to, za sprawą Pana Tomasza Jabłońskiego i dyrekcji tejże placówki. Przepiękne występy miały zarazić dzieci miłością do tańca i muzyki. Nasi uczniowie wykazali pełnię energii podczas wspólnych układów tanecznych.

Trenerzy wskazywali, że taniec to jedna z form spędzania czasu, kształtuje wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, wyrabiają nawyk prawidłowej postawy i uczy jak poruszać się z gracją. Widzowie otrzymali vouchery na bezpłatne zajęcia odbywające się raz w tygodniu przez cały maj, pamiątkowe długopisy i magnesy. Celem zajęć jest rozwój dziecka, ale również dobra, ekspresyjna zabawa w połączeniu  z  poprawą ogólnorozwojową ciała. Zajęcia kształtują sylwetkę, poprawiają koordynację i motorykę ciała, ale również mają wpływ na słuch muzyczny, plastykę i estetykę ruchu. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie znajdą w tej szkole swoje miejsce... Jeszcze raz dziękujemy Panie Tomku!!!