31 maja klasa 2 c wybrała się na wycieczkę do Manufaktury Słodyczy „Karmelowa Kraina”. Uczestniczyliśmy w warsztatach, w trakcie których dowiedzieliśmy się, jak wygląda proces produkcyjny od momentu wylania karmelu na kamienny blat, poprzez nadanie mu smaku i kolorów z naturalnych składników.

Każdy z nas bacznie i z wielką uwagą obserwował pracę „mistrzów”, aby później własnoręcznie wykonać swojego lizaka, którego mogliśmy zabrać do domu. W prezencie otrzymaliśmy również paczuszki przepysznych słodkości. Szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.