W ramach ogólnopolskiego konkursu filmowego  "Z Chemią za Pan Brat" organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego uczniowie klasy 8a: Agata Holc, Dorota Grudziecka, Anna Walkiewicz i Marcin Grzybowski przy wsparciu nauczycielki chemii Kamili Koczorowskiej zrealizowali film zachęcający do nauki chemii. Celem konkursu jest promocja chemii jako nauki oraz rozbudzenie ciekawości świata wśród uczniów na każdym etapie edukacyjnym. Komisja konkursowa jest jeszcze na etapie oceny filmów - najlepsze zostaną zakwalifikowane do finału i poddane głosowaniu w mediach społecznościowych. Już teraz gratulujemy naszym uczniom zaangażowania, pomysłu  i wkładu pracy w realizację tego zadania.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zachęcamy do "lajkowania" i komentowania

Film Atomówki

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.