We wrześniu zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji ekologicznej "Sprzątanie Świata” pod hasłem „Plastik? Rezygnuję, redukuję, segreguję? Jej finał tradycyjnie przewidziany jest na trzeci weekend września. W związku z tym uczniowie dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Bydgoszcz w dniu 18 września zaopatrzeni w maseczki, jednorazowe rękawiczki i worki okażą wsparcie naszej planecie poprzez porządkowanie terenu Zespołu Szkół nr 32 i okolicy.

 Uczniowie klas 6 zaproszeni są do udziału w zajęciach pozalekcyjnych Koła Ekologicznego pod nazwą "Agencja Zielonych Uczynków", gdzie prowadzący łączyć będzie treści związane z ograniczeniem plastiku w życiu człowieka oraz wykonywanie produktów wielorazowych tkj. torby na zakupy, woreczki na owoce i warzywa, wskowijki, ekomyjki do kąpieli i do mycia naczyń i wiele innych. Chętne osoby zapraszamy do kontaktu mailowego z prowadzącą: dominika.gniadek@zs32.bydgoszcz.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną pod tytułem: "Plastik? Rezygnuję, redukuję, segreguję"

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.