Obiady w stołówce szkolnej będą wydawane od dnia 07.09.2020.

Płatności należy dokonywać wyłącznie w postaci przelewu na rachunek bankowy:

47 1240 6452 1111 0010 4803 5548.

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, a także klasę, do której chodzi.

Prosimy o wpłacanie należnej ODLICZONEJ kwoty-bez zaokrąglania do pełnych złotych.

Dziecko, którego rodzic nie wpłaci wymaganej kwoty w terminie, będzie mogło korzystać z obiadów od dnia następnego po dokonanej wpłacie.

W przypadku płatności za obiady w wybrane dni tygodnia należy taką informację zgłosić telefonicznie (885 905 352) lub podać ją w tytule przelewu, pomniejszając jednocześnie ogólną kwotę. INFORMACJĘ NALEŻY PODAWAĆ KAŻDORAZOWO.

Rodzice, których dzieci uczęszczały na obiady w minionym roku szkolnym proszeni są o uwzględnienie zgłoszonych wcześniej nieobecności po uzgodnieniu telefonicznym z intendentem.

Nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłaszać telefonicznie: w dniu odpisu do godz. 8.45, w każdym następnym dniu do godz. 14.30. Jeżeli nieobecność nie zostanie zgłoszona w terminie, odpis nie będzie uwzględniony.

OPŁATA ZA MIESIĄC WRZESIEŃ 2020 WYNOSI 63,00 (18 obiadów x 3,50).

WPŁAT PROSIMY DOKONYWAĆ NA PODANY WYŻEJ RACHUNEK BANKOWY DO DNIA  11.09.2020.

ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE OD POŁOWY MARCA 2020 STOŁÓWKA SZKOLNA NIE WYDAWAŁA OBIADÓW PROSZĘ O KONTAKT W CELU USTALENIA ODLICZEŃ DLA DZIECI, KTÓRE KORZYSTAŁY Z OBIADÓW W UBIEGŁYM ROKU SZKOLNYM.

RODZICE, KTÓRYCH DZIECI NIE BĘDĄ KORZYSTAŁY Z OBIADÓW W TYM ROKU, A MAJĄ NADPŁATY, OTRZYMAJĄ ZWROTY NA KONTO.

OSOBA DO KONTAKTU:

MARZENA IWIŃSKA

885 905 352

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH FUNKCJONOWANIA STOŁÓWKI SZKOLNEJ I ORGANIZACJI PRZERW OBIADOWYCH MOŻNA UZYSKAĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI( Regulamin funkcjonowania szkoły, procedury).