Młodzieżowy  Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą kompozycję dotyczącą akcji "#zostanwdomu". Treść i muzyka koniecznie musi być autorska.

Piosenkę można nagrać telefonem, kamerką. Niech to będzie film w solowym lub rodzinnym wykonaniu. Nagranie należy przesłać do 30 kwietnia na adresy mailowe nauczycieli MDK5:  p. Agnieszka Więckiewicz - sekcja wokalna -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  p. Michał Charysz - sekcja gitarowa -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na temat konkursu możecie Państwo uzyskać pod adresem  https://www.mdk5.pl/2020/04/konkurs-na-muzyczna-kompozycje-termin.html