Młodzieżowy  Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą kompozycję dotyczącą akcji "#zostanwdomu". Treść i muzyka koniecznie musi być autorska.

Piosenkę można nagrać telefonem, kamerką. Niech to będzie film w solowym lub rodzinnym wykonaniu. Nagranie należy przesłać do 30 kwietnia na adresy mailowe nauczycieli MDK5:  p. Agnieszka Więckiewicz - sekcja wokalna -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  p. Michał Charysz - sekcja gitarowa -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na temat konkursu możecie Państwo uzyskać pod adresem  https://www.mdk5.pl/2020/04/konkurs-na-muzyczna-kompozycje-termin.html

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.