Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w maju 2018 r. na warsztaty dla uczniów szkół podstawowych(klasy IV-VI) oraz a także na warsztaty dla nauczycieli języka polskiego w szkołach podstawowych:

09.05.2018, godz. 10:00

Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych

Piąte i ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane są do zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI).

Spotkanie zatytułowane „Jestem kimś wyjątkowym” odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 przy ul. Kruszwickiej 2 w Bydgoszczy.

Celem warsztatów jest wzmacniania poczucia własnej wartości uczniów zdolnych, rozwijanie świadomości posiadanych zasobów i mocnych stron,

zwiększenia akceptacji siebie, uczenie umiejętności poszukiwania wsparcia emocjonalnego w otoczeniu.

Spotkanie poprowadzą psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2
w Bydgoszczy: Grażyna Ledzińska i Beata Dróżdż.

Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny.

Ilość miejsc ograniczona! Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 7 maja 2018 r. do Moniki Grzybowskiej,

mail:  lub 52 371 26 56 lub tel. kom. 533 18 23 26.

21.05.2018, godz. 15:30

„Instrumenty aktywności ucznia zdolnego” – warsztaty metodyczne dla nauczycieli bydgoskich szkół

Spotkanie pn. „Praca z uczniem zdolnym w szkole podstawowej” poprowadzą Anna Nakielska-Kowalska i Małgorzata Acalska

(doradcy metodyczni w zakresie języka polskiego w MOEN), których wiedza, kompetencje i doświadczenie będą nieocenionym źródłem informacji dla zainteresowanych nauczycieli.

Odbiorca: nauczyciele języka polskiego w szkołach podstawowych.

Warsztaty metodyczne organizowane są w ramach programu „Zdolni znad Brdy” a odbędą się w świetlicy Gimnazjum nr 27 przy ul. Kruszwickiej 2 w Bydgoszczy, o godz. 15:30.

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny dydaktyczne.

Zgłoszenia do 17 maja 2018 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej,

mail:  lub 52 371 26 56 lub tel. kom. 533 18 23 26.

pdfInstrumenty_aktywności_ucznia_zdolnego_21.05.2018_-_ZAPROSZENIE

pdfkarta_zgłoszenia_-_warsztaty_metodyczne_21.05.2018.pdf