Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w kwietniu 2018 r. na warsztaty dla uczniów VII klas szkół podstawowych oraz dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także na warsztaty dla rodziców:

11.04.2018, godz. 10:00

Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych

Czwarte warsztaty w tym roku szkolnym skierowane są do zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie zatytułowane „Jestem kimś wyjątkowym” odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 przy ul. Kruszwickiej 2 w Bydgoszczy. Celem warsztatów jest wzmacniania poczucia własnej wartości uczniów zdolnych, rozwijanie świadomości posiadanych zasobów i mocnych stron, zwiększenia akceptacji siebie, uczenie umiejętności poszukiwania wsparcia emocjonalnego w otoczeniu.

Spotkanie poprowadzą psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2
w Bydgoszczy: Grażyna Ledzińska i Beata Dróżdż.

Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny.

Ilość miejsc ograniczona! Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 9 kwietnia 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 52 371 26 56 lub tel. kom. 533 18 23 26.

20.04.2018, godz. 16.00

„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców uczniów zdolnych

Zapraszamy na czwarte w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Zdrowe (adekwatne) poczucie własnej wartości mojego dziecka”, które odbędą się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności. Zajęcia organizowane są w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Magdalena Dunajska.

Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny.

Zgłoszenia prosimy kierować do 19 kwietnia 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 52 371 26 56 lub tel. kom. 533 18 23 26.

25.04.2018, godz. 10:00

Piąte warsztaty w tym roku szkolnym skierowane są do zdolnych uczniów szkół gimnazjalnych i klas VII SP. Spotkanie zatytułowane „Jestem kimś wyjątkowym” odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 przy ul. Kruszwickiej 2 w Bydgoszczy. Celem warsztatów jest wzmacniania poczucia własnej wartości uczniów zdolnych, rozwijanie świadomości posiadanych zasobów i mocnych stron, zwiększenia akceptacji siebie, uczenie umiejętności poszukiwania wsparcia emocjonalnego w otoczeniu.

Spotkanie poprowadzą psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2
w Bydgoszczy: Grażyna Ledzińska i Beata Dróżdż.

Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny.

Ilość miejsc ograniczona! Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 23 kwietnia 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 52 371 26 56 lub tel. kom. 533 18 23 26.

pdfWarsztaty_dla_rodziców_20.04.2018_-_ZAPROSZENIE

pdfkarta_zgłoszenia_-_warsztaty_Poradnia_25.04.2018.pdf