W dniu 13.09.2022r odbył się Festiwal Sztafet na stadionie Zawiszy im. Z. Krzyszkowiaka w Bydgoszczy. Nasza szkoła wystawiła 23 osobową reprezentację z klas 5,6,7 i 8. Od samego rana rywalizowały roczniki 2008-2009, w którym osiągnęliśmy bardzo duży sukces zdobywając najpierw 4 miejsce w sztafecie 4x100m dziewcząt a następnie chłopcy z tego samego rocznika zdobyli brąz w sztafecie olimpijskiej. Sukces tym bardziej cieszy gdyż chłopcy z siódmej klasy rywalizowali ze starszymi kolegami. W drugiej części zawodów wystąpiły roczniki 2010-2011 i sztafety 4x100 m chłopców i dziewcząt, gdzie przy bardzo silnej i licznej konkurencji nasi chłopcy najpierw awansowali do finału a następnie uplasowali się na V miejscu.

Dziewczynki w sztafecie 4x100m po awansie do finału zakończyły rywalizację na VIII miejscu. Ostatnia faza zawodów to popis naszych sztafet szwedzkich roczników 2010-2011, gdzie odpowiednio dziewczęta zajęły bardzo dobre VI miejsce a chłopcy V miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z występów naszych podopiecznych i z każdym rokiem widzimy progres i dużą chęć do rywalizacji i zabawy. Cieszymy się z wyników choć on nie jest najważniejszy, dla nas najważniejsze jest udział i zabawa. Poniżej przedstawiamy pdfwyniki.pdf