Światowy Dzień Walki z Głodem

Od 30.09.2020 r. Szkolny Klub Wolontariatu rozpoczyna zbiórkę artykułów żywnościowych w ramach akcji "Światowy Dzień Walki z Głodem", organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Zebrane produkty będą przekazane osobom najuboższym, które korzystają z pomocy PCK w Bydgoszczy.

Zachęcamy do wsparcia potrzebujących darami w postaci trwałej żywności, takiej, jak: mąka, makaron, cukier, sól, kasza, płatki owsiane i kukurydziane, konserwy mięsne i rybne, budyń, kisiel, herbata, kawa, słodycze, masło, olej oraz inne  tłuszcze spożywcze. Artykuły żywnościowe prosimy włożyć do kartonu, w wyznaczonym miejscu na parterze, pierwszym i drugim piętrze. Zbiórka będzie trwać do 13.10.2020 r.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc. :) 

Opiekunowie SKW i wolontariusze.

20201001 133614 1 20201007 093613 1

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.