Spotkanie wolontariuszy

Pierwsze  zebranie wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu odbyło się 23 września 2020 r. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy 8a, 7c i 7b. W spotkaniu on-line uczestniczyło 9 osób. Na zajęciach wyjaśniono: Co to jest wolontariat? Kim jest wolontariusz? Jakie są obszary działania wolontariatu? Omówiono  zasady współpracy, sposoby przekazywania informacji, jak również plan działań na rok szkolny 2020/2021. Jedenaścioro wolontariuszy jest już  gotowych do pracy!

Zachęcamy uczniów do działalności  na rzecz potrzebujących. 

 

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.