Zbiórka artykułów żywnościowych

Szkolne Koło Wolontariatu rozpoczyna zbiórkę artykułów żywnościowych w ramach akcji "Światowy Dzień Walki z Głodem", organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Dary będą przekazane osobom najuboższym, które korzystają z pomocy PCK w Bydgoszczy.

Zachęcamy do wsparcia potrzebujących darami w postaci trwałej żywności, takiej, jak: cukier, sól, kasza, płatki owsiane i kukurydziane, konserwy mięsne i rybne, herbata, kawa, słodycze, masło, olej oraz inne  tłuszcze spożywcze. Artykuły żywnościowe prosimy o złożenie w kartonie, w wyznaczonym miejscu - hol II piętro. Zbiórka będzie trwać do 15.10.2019 r.
Dziękujemy za wsparcie i pomoc. :)
Opiekunowie SKW i wolontariusze.

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.