Wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem

„Nie możesz zmienić całego świata, ale możesz zmienić cały świat jednego człowieka”

Decyzją szkolnej komisji na IX Konkurs Ogólnopolski „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”, organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła, wysłano „Dzienniczek dobrych uczynków” Karoliny Ciesielskiej.  Uczennica  przez kilka miesięcy starała się nieść pomoc osobom potrzebującym. Wszystkie dobre uczynki, przejawy życzliwości wobec bliźnich zapisywała w zeszycie oraz je ilustrowała.

 

Z  radością informujemy, iż Karolina Ciesielska znalazła się w gronie osób wyróżnionych- uzyskała WYRÓŻNIENIE  w  IX  Ogólnopolskim Konkursie ,,Cukierek za życzliwość i Ty możesz zostać wolontariuszem".  

Gratulujemy serdecznie.  Dziękujemy za wytrwałość, bezinteresowność i życzymy dalszych sukcesów! Opiekunowie SKW

Pod linkami  dokładne wyniki: 

Dwa skrzydła Anioła Wyniki konkursu

1 1

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.