Ciągle wśród nas  istnieją anioły

Nie mają wprawdzie skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie”.  Phil Bosmans 

Rudolf Marchlewski  podarował upominki  dzieciom, które przebywają  na leczeniu w Kompleksie Pediatrycznym Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu. Pojechał  tam razem z siostrą Polą i rodzicami. Również przekazał  kartkę z życzeniami oraz przygotowaną paczkę pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej „Jesień Życia” w Bydgoszczy.  Rudolf jest wolontariuszem  SKW w naszej szkole.

Z całego serca dziękujemy za bezinteresowną pomoc, empatię i wrażliwość! 

Opiekunowie SKW

20210329 155623

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.