Piosenki

Gry i zabawy on-line

19 - 23 kwietnia

Jak co tydzień oferujemy Wam zestaw gier i zabaw online. Wykorzystajcie linki poniżej

Film edukacyjny

19 - 23 kwietnia

Poniżej przedstawiamy Wam linki do filmików, które mówią Nam o zdrowym odżywianiu. Obejrzyjcie

Zabawy z dziecięcych lat

19 - 23 kwietnia

Zabawy z dawnych lat, to zabawy podwórkowe z dzieciństwa. Wystarczy kawałek chodnika, kreda, piłka, patyk… Chciałybyśmy pokazać Wam jak kiedyś bawili się Wasi rodzice, może któraś z zabaw Wam się spodoba. Zaproś rodziców, rodzeństwo lub znajomych do wspólnej zabawy :)

Zabawy ruchowe

19 - 23 kwietnia

Witajcie Kochani w kolejnym naszym tygodniu zdalnego nauczania. Tak jak zawsze, zadania są dla chętnych osób. Kto z Was znajdzie czas i ochotę, to zapraszamy do zabawy :-). W tym tygodniu przedstawiamy Wam temat zdrowego odżywiania się oraz zdrowego stylu życia - “W zdrowym ciele - zdrowy duch”.

Filmy, piosenki i słuchowisko

12 - 16 kwietnia

Poniżej przedstawiamy Wam linki do ciekawych filmów edukacyjnych o naturze, a także  znajdziecie tam informacje o ekologii, odpadach i ich segregacji, a także ich recyklingu. Jak zawsze mamy też dla Was muzyczne niespodzianki – posłuchajcie piosenek o Naszej  Planecie.