Krokusy z pestek dyni

7- 9 kwietnia

Ta praca plastyczna pięknie się prezentuje, jej wykonanie dostarcza wiele radości, a obrazek,Ta praca plastyczna pięknie się prezentuje, jej wykonanie dostarcza wiele radości, a obrazek,na koniec można włożyć do ramki i ozdobić nim pokój.Potrzebne będą: pestki dyni, żółty i fioletowy barwnik spożywczy, klej magik lub na gorąco,zielona pianka, nożyczki, zielona ściereczka kuchenna lub inny materiał na tło

 

pdfKrokusy z pestek dyni.pdf

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.