Wyzwanie związane z czytaniem książek

Zachęcam do podjęcia wyzwania związanego z czytaniem książek, które... - do wyboru jest kilka możliwości np. napisane przez kobietę; nie są lekturą itd.  Szczegóły na plakacie.

Jeżeli chcesz dołączyć do akcji wyślij deklarację udziału w wyzwaniu na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wzór deklaracji:

Jan Kowalski klasa 5b - podejmuję wyzwanie czytelnicze.

W miarę postępu czytania przesyłamy na ten sam adres tytuły przeczytanych książek wg wzoru:

Jan Kowalski klasa 5 b - Książka wypożyczona z biblioteki : "Dziennik cwaniaczka".

Aby podjąć wyzwanie nie trzeba zrealizować wszystkich punktów! (pamiętajcie, że czasami jedna książka jednocześnie może realizować kilka punktów :) ).

Zadeklarować przeczytanie książek/książki może każdy : uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, pracownicy szkoły a nawet rodzice.

Może uda nam się pobić rekord czytania?

Do dzieła!

wyzwanie czytelnicze