Zbiórka karmy dla zwierząt w schronisku

Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego zorganizowali akcję charytatywną na rzecz bezdomnych psów i kotów, przebywających w  schronisku na Osowej Górze.

30 października 2019 dary zostały przekazane Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy. Uczniowie klas I-VIII wykazali ogromną wrażliwość, ponieważ włączyli się z wielkim zaangażowaniem w bezinteresowną pomoc dla potrzebujących zwierząt. Okazało się, iż los niechcianych i porzuconych czworonogów nie jest uczniom naszej szkoły obojętny. Zebraliśmy mokrą i suchą karmę dla psów i kotów, koce, zabawki, smycze, środki czystości oraz inne akcesoria, które są niezbędne do opieki nad zwierzętami.

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę darów, bardzo serdecznie dziękujemy za ogromne serce. Opiekunowie SKW I SU

20191025 093806 part000001

Emic kolor i wojewoda