Dzieci ze świetlicy szkolnej Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy aktywnie włączyły się w obchody Światowych Dni Origami, które jak co roku rozpoczynają się z dniem urodzin założycielki stowarzyszenia i popularyzatorki origami w USA Lilian Oppenheimer 24 października i trwają do 11 listopada, który  w Japonii przypomina o idei pokoju  na świecie.

Aby nadać tym obchodom szczególną wartość w czasach trudnych dla wszystkich ludzi na świecie ogarniętym pandemią, dzieci przez dwa dni składały serca techniką origami, aby w końcowym efekcie powstało ogromne serce w podziękowaniu dla tych, którzy w sposób szczególny i z ogromnym poświęceniem ratują ludzkie życie. Tak powstało na korytarzu szkolnym  serce wypełnione małymi serduszkami pełnymi wdzięczności  i uznania dla Służby Zdrowia. 

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.