W ramach Światowego Dnia Białej Laski świetlica włączyła się do Kampanii społecznej - Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie". Celem akcji jest kształtowanie postaw społecznych opartych na otwartości, tolerancji i empatii wobec osób niepełnosprawnych wzrokowo, zauważenie ich problemów oraz zapobieganie wykluczeniu społecznemu.

W świetlicy przeprowadziliśmy pogadanki-krótki savoir-vivre relacji osób widzących z niewidomymi, prezentacje multimedialne oraz zajęcia z  zamkniętymi oczami na bazie elementów origami. Ponadto nasi podopieczni napisali list do uczniów K-P SOSW nr 1 w Bydgoszczy. "

Zobacz galerię zdjęć

 

 

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.