W ramach Światowego Dnia Białej Laski świetlica włączyła się do Kampanii społecznej - Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie". Celem akcji jest kształtowanie postaw społecznych opartych na otwartości, tolerancji i empatii wobec osób niepełnosprawnych wzrokowo, zauważenie ich problemów oraz zapobieganie wykluczeniu społecznemu.

W świetlicy przeprowadziliśmy pogadanki-krótki savoir-vivre relacji osób widzących z niewidomymi, prezentacje multimedialne oraz zajęcia z  zamkniętymi oczami na bazie elementów origami. Ponadto nasi podopieczni napisali list do uczniów K-P SOSW nr 1 w Bydgoszczy. "

deklaracja dostepnosci logo