Po raz kolejny zapraszamy na akcję darmowych zajęć online dla uczniów, ale też i nauczycieli: “Szkoła z Gigantami” dla młodych miłośników kodowania.

“Szkoła z Gigantami” to 4 lekcje w formie webinaru online, podczas których nasi trenerzy - programiści, wprowadzą uczestników w świat kodowania. Zajęcia podzielone są tematycznie na 2 grupy wiekowe. Grupa młodsza (9-12 lat) będzie odkrywać programowanie przenosząc się w środowisku Scratch do świata popularnych gier. Starsi uczestnicy (13-18 lat) poznają natomiast tajniki języka znaczników HTML i stworzą swoje własne strony internetowe.

Giganci programowania - informacje

deklaracja dostepnosci logo