Grafkom 2020 - Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej

Zachęcamy do udziału w konkursie uczniów klas 7 i 8. Konkurs organizowany jest w dwóch klategoriach: grafiki i animacji. Temat: Nazywam się Ziemia".

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół i Palcówek nr 1 w Bydgoszczy, Młodzieżowy Dom Kultury nr 3.

Praca konkursowa musi być stworzona indywidualnie, może być wynikiem przetworzenia gotowych grafik, zdjęć itp. lub składać się z samodzielnie wykonanych elementów graficznych stworzonych i przetworzonych w programach :Corel Photo - Paint, CorelDraw, GIMP, Adobe Photoshop lub innych typu freeware, shereware lub komercyjnych jeżeli uczestnik posiada licencję.

Pliki z pracami muszą być zapisane w formacie JPG.

Kategoria ANIMACJA

- długoś animacji 1,5 - 3 min.

Animacja powinna być zapisana w formacie avi, mpeg (MP4), tak by można było ją odtworzyć w programie VLC lub Windows Media Player.

Wymagana proporcja obrazu 4:3 lub 16:9

Minimum rozdizelczość animacji 800x600, 950x540 pikseli

Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę.

Prace muszą być opisane zgodnie z kategorią: Animacja lub Grafika

Pracę zapisać na nośniku CD lub DV i dostarczyć do nauczyciela informatyki p. Husar wraz z kartą zgłoszenia do 25 stycznia 2020.

Regulamin i karta zgłoszenia

Emic kolor i wojewoda