Konkurs InstaLogik

Zapraszamy uczniów w klasach 4-8 do udziału w konkursie InstaLogik.
I etap konkursu rozpoczął się kilka dni temu i będzie trwał do 30 października g. 20:00.

Khan Academy. Możesz nauczyć się wszystkiego. Zbuduj solidne, głębokie zrozumienie matematyki, nauk przyrodniczych czy innych dziedzin wiedzy. Wybierz z menu Przedmioty, to co Cię interesuje!

Scratch - twórz historyjki, gry i animacje.

Godzina kodowania. Weż udział w kursie. Jeżeli nie masz czasu na pełny kurs, wypróbuj jednogodzinny poradnik zaprojektowany dla wszystkich grup wiekowych.

Zacznij przygodę z programowaniem. Uruchom wyobraźnię, znajdź chwilę czasu, włącz komputer i do dzieła! Na początku zacznie się niewinnie – przyjemne zabawy przy użyciu gotowych i prostych programów.