Po raz kolejny zapraszamy na akcję darmowych zajęć online dla uczniów, ale też i nauczycieli: “Szkoła z Gigantami” dla młodych miłośników kodowania.

Zdalne zajęcia Olimpijskiego Koła Informatycznego z Programowania:

Pix Programming Challenge to międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży. Jest on w pełni przeprowadza za pośrednictwem aplikacji PixBlocks.

Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!

Olimpiada Informatyczna Juniorów

Ministerstwo Edukacji Narodowej, Fundacja Rozwoju Informatyki i Komitet Główny Olimpiady Informatycznej Juniorów informują o rozpoczynających się zawodach I stopnia XV Olimpiady Informatycznej.

KODUJ Z GIGANTAMI - ZAPISY
Pragniemy poinformować, że 2 stycznia wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania - Koduj z Gigantami pod patronatem m.in. Ministerstwa Cyfryzacji.

deklaracja dostepnosci logo