Bug Bounty Bydgoszcz

Organizowany przez Miasto Bydgoszcz konkurs skierowany jest do uczniów bydgoskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Zadania w konkursach kuratoryjnych z informatyki

Bóbr to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Zgłoszenia do nauczycieli informatyki.

Konkurs szybkiego pisania. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Interinfo Polska, które jest organizacją non-profit. Zajmuje się ono propagowaniem umiejętności szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze oraz szeroko pojętą pracą z tekstem. Zgłoszenia do nauczyciela informatyki.

Uwaga! Konkurs jest płatny 10 zł od uczestnika.

Konkurs InstaLogik

Zapraszamy uczniów w klasach 4-8 do udziału w konkursie InstaLogik.
I etap konkursu rozpoczął się kilka dni temu i będzie trwał do 30 października g. 20:00.
Konkurs jest płatny, 10 zł od uczestnika.

Emic kolor i wojewoda