Klasa IIa w społeczności Budzących się szkół. Jesteśmy :) Razem z dziećmi z klasy IIa dołączyliśmy do idei Budzącej się szkoły, gdyż razem z innymi należącymi do tej społeczności szkołami chcemy wspólnie „stworzyć szkoły na miarę naszych oczekiwań i marzeń!”. Jesteśmy pierwszą szkołą w Bydgoszczy a nawet w naszym województwie.

Mam nadzieję, że klub Budzących się szkół będzie się rozszerzał w Bydgoszczy, że będzie nas coraz więcej - „Istotą zmian jest odejście od tradycyjnej kultury nauczania i przejścia do kultury uczenia się, a także odejście od kultury błędu i przejście do kultury rozwijania potencjału każdego ucznia i uczennicy”.

Poniżej do obejrzenia nasz film wyjaśniający dlaczego chcemy i przystępujemy do Budzących się szkół.
Kliknij w zdjęcie!

obraz

http://www.budzacasieszkola.pl/

Koordynatorka

Lidia Mokarska

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.