Klasa IIa w społeczności Budzących się szkół. Jesteśmy :) Razem z dziećmi z klasy IIa dołączyliśmy do idei Budzącej się szkoły, gdyż razem z innymi należącymi do tej społeczności szkołami chcemy wspólnie „stworzyć szkoły na miarę naszych oczekiwań i marzeń!”. Jesteśmy pierwszą szkołą w Bydgoszczy a nawet w naszym województwie.

Mam nadzieję, że klub Budzących się szkół będzie się rozszerzał w Bydgoszczy, że będzie nas coraz więcej - „Istotą zmian jest odejście od tradycyjnej kultury nauczania i przejścia do kultury uczenia się, a także odejście od kultury błędu i przejście do kultury rozwijania potencjału każdego ucznia i uczennicy”.

Poniżej do obejrzenia nasz film wyjaśniający dlaczego chcemy i przystępujemy do Budzących się szkół.
Kliknij w zdjęcie!

obraz