Nasza szkoła przystąpiła do kampanii czytelniczej "Mała Książka - Wielki Człowiek" organizowanej przez Instytut Książki. Uczniowie klas pierwszych otrzymali  dziś wyjątkowy prezent - Wyprawkę Czytelniczą. W jej skład wchodzi specjalnie przygotowana dla pierwszoklasistów książka "Pierwsze abecadło" - pięknie ilustrowana antologia tekstów literackich dla dzieci oraz broszura pt. „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem”, która pełni dwie role: jest zarówno poradnikiem dla rodziców i opiekunów podpowiadającym, jak wspierać dziecko w nauce czytania, jak również zbiorem pomysłów na zabawy dla dzieci i aktywności związane z tekstami z książki.

Jeśli od najmłodszych lat uda nam się ukształtować pozytywny stosunek do czytania, będzie on procentował w całym późniejszym życiu dziecka.

Zobacz film "Mała książka..."

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo