W październiku odbyły się cykliczne zajęcia biblioteczne w dwóch klasach „0” naszego przedszkola.

Celem spotkania było przybliżenie dzieciom sylwetki Jana Brzechwy, zachęcenie do czytania, a także wzbudzenie zainteresowania literaturą poprzez zabawę.

Na początku spotkania dzieci poznały bliżej postać Jana Brzechwy i wysłuchały wiersz pt.”Na straganie”, po czym rozpoczęła się zabawa pt. ”Sałatka jarzynowa”, rozwiązywano zagadki, był również quiz dotyczący koloru warzyw. Maluchy świetnie radziły sobie z zadaniami, a uśmiech świadczył o tym, że zajęcie się spodobało. Spotkanie zakończyliśmy wykonaniem pracy plastycznej.

083 084 085 087 089

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.