26 kwietnia w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla klas 3. Celem konkursu było promowanie ciekawych książek, wyrabianie umiejętności współdziałania i rywalizacji, pogłębianie wiedzy czytelniczej uczestników oraz dostarczenie dzieciom dobrej rozrywki.

W czasie konkursu dzieci zmagały się z wieloma zadaniami do wykonania: musiały podać tytuł i autora wiersza lub opowiadania, brały udział w zgaduj – zgaduli, dokańczały tytuł książki lub bajki, łączyły bohaterów literackich w pary oraz zastanawiały się, który z nich mógł napisać podane ogłoszenie.

Uczestnicy byli świetnie przygotowani, dopiero dogrywka wyłoniła laureatów.

1 miejsce: Aleksandra Stachowiak kl.3c

2 miejsce: Malwina Bąk kl.3c

3 miejsce: Jagoda Michna kl.3c

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.