Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 6 do udziału w IV edycji Maratonu Frazeologicznego, który odbędzie się w dniach od 19.11 do 23.11, na każdej pierwszej dużej przerwie w sali 210.

Społeczność naszej szkoły i przedszkola włączyła się w ogólnopolską akcję „Cała Polska śpiewa hymn”

List Ministra Edukacji oraz Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.

Po raz dziewiąty zebrali się w naszej szkole zaproszeni goście, by uczestniczyć w kolejnym już wieczorze poezji i pieśni.

Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy zaprasza do udziału w konkursie grafiki komputerowej "Choinka 2018".

W ramach projektu „Podróże po Polsce” dzieci z klasy IIc oraz IIIa wraz z przedszkolakami z Przedszkola nr 24 przygotowały uroczystość z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.