Mamy przyjemność ogłosić laureatów Szkolnego konkursu literacko-plastycznego z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II:  „(Nie)zwyczajny święty”

Tematy konkursu:1. Praca plastyczna pt „Święty uśmiechnięty” :
• jej celem jest ukazanie godnej naśladowania, życzliwej, pełnej miłości postawy Jana Pawła II.
• Temat skierowany jest do uczniów przedszkola i klas 1-4 szkoły podstawowej.
• Forma plastyczna, technika dowolna: plakat, rysunek, obraz i in.2. Praca literacka pt „List do Lolka” :
• List, w którym opowiemy młodemu Karolowi Wojtyle o problemach dzisiejszej młodzieży i świata.
• Temat skierowany jest do uczniów 5-8 szkoły podstawowej.
• Forma literacka: list.

Trzyosobowa komisja w składzie: Pani Lilianna Gaul, ks Michał Borowski i Dominika Gniadek, poprzez głosowanie wyłoniła następujących laureatów.

Laureaci części plastycznej:
1. Wiktor Murawski
2. MIlena Drążek
3. Nikola Podlaska
Laureaci części literackiej:

1. Marcelina Bukowska
2. Marianna Łada
3. Anna Magierowska

Serdecznie gratulujemy laureatom, którzy poza pamiątkowymi dyplomami otrzymają cząstkowe oceny celujące z religii.

pdfList do lolka Marcelina Bukowska.pdf

pdfList do Lolka Marianna Łada.pdf