Pierwsza edycja konkursu zgromadziła blisko 2000 prac plastycznych i literackich, spośród których Jury wybrało Zwycięzców Honorowych i Zwycięzców Wyróżnionych.

Uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie zwycięzców:

Karolina Ciesielska (klasa 6a) i Apolonia Kasprowicz (klasa 6b) zostały Zwycięzcami Honorowymi (laureatkami certyfikatów złotych) I edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego „Serce Kapsuły Czasu”. Ich prace literackie, przedstawiające wyobrażenia świata przyszłości, w oryginale zostaną zamknięte w Kapsule Czasu na sto lat.

Hubert Święczkowski (klasa 6b) został Zwycięzcą Wyróżnionym (laureat certyfikatu srebrnego) I edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego „Serce Kapsuły Czasu”. Jego opowiadanie, obrazujące wizję życia w rodzinnym mieście, w formie cyfrowej zostanie również zamknięte we wnętrzu rzeźby architektonicznej (Kapsule Czasu) w Krakowie.

Planowane są otwarcia Serca Kapsuły Czasu za kolejne 10, 25, 50, 75 i 100 lat.

Karolinie, Apolonii i Hubertowi serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów literackich.

20190328 164423 20190328 164444 20190328 164459

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.