Kinga Wardacka wspólnie z formacja Baila Girls ze Studia Tańca Bailamos została mistrzynią świata podczas turnieju w czeskim Libercu.

Na co dzień trenuje pod okiem trenera Roberta Linowskiego. Choreografia, którą prezentują dziewczyny opiera się na tańcach latynoamerykańskich.

Mistrzostwa świata w Libercu odbywały się w ramach World Artistic Dance Federation. Baila Girls wygrały w kategorii Sync. Dance Show Latin Showcases Junior, zostały także Wicemistrzyniami Świata w Synchronised Dance Show All Styles oraz II Wicemistrzyniami Europy w Chor. Dance Show All Styles. Są też Mistrzyniami Polski.

Kinga trenuje od 6. roku życia.

IMG 20181206 202547 IMG 20181206 202619 kw

Dyplomy Kingi