W dniu 10.10.2018 odbył się międzyszkolny konkurs ekologiczny dla uczniów klas IV

organizowany przez nauczycielki przyrody: Kamilę Koczorowską i Agnieszkę Kołodziejską w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego. W finale konkursu młodzi przyrodnicy z pięciu bydgoskich szkół rozpoznawali zioła, kwiaty i narzędzia ogrodowe. Zmagali się także z zagadkami przyrodniczymi, których głównymi bohaterami były rośliny i zwierzęta zamieszkujące ogrody. Nasza szkoła reprezentowana przez uczniów klasy IVa (Paulina Tokarz, Marta Ulatowska, Paweł Andryszczyk i Nikodem Wierciński) zdobyła IV miejsce.

 Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.