Klasy 1a i 1b wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” w ramach realizacji programu edukacji stomatologicznej Instytutu Blend – a med. Oral – B i ... znalazły się w gronie laureatów tego konkursu.

Szczególnie cieszy fakt, że wszyscy uczniowie obu klas przyczynili się do tego sukcesu.

Każdy uczeń otrzymał nagrodę - zestaw do higieny jamy ustnej składający się z pasty do zębów Oral - B, ręczniczka, kubeczka marki Disney zapakowanych w kosmetyczkę.

Nie tylko nagroda sprawiła dzieciom frajdę.

Przede wszystkim program świetnie przygotowany przez organizatora, który wzbogacił dotychczasową wiedzę dzieci na temat zębów i tego jak o nie prawidłowo dbać.

B. Kowal i B. Gruszewska

1 3 4 5 17 18 19 20 6