III Festiwalowi Zdrowego Stylu Życia towarzyszył konkurs plastyczno-fotograficzny ZDROWIE ZAWSZE W MODZIE zorganizowany przez KPCEN w Bydgoszczy. Jego celem była promocja zdrowego stylu życia, popularyzacja sportu i zdrowego odżywiania.

Prace konkursowe są prezentowane na wystawie w trakcie trwania Festiwalu Zdrowego Stylu Życia w WSG w Bydgoszczy przy ul. Garbary.Otwarcie wystawy połączone z wręczaniem nagród nastąpiło 28 września 2017roku.

Laureatami konkursu okazali się uczniowie klasy III a:

I miejsce – Wiktor Olszczyński

II miejsce – Nikodem Wierciński

Wyróżnienie – Amelia Romaniec

DSC 0009

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.