III Festiwalowi Zdrowego Stylu Życia towarzyszył konkurs plastyczno-fotograficzny ZDROWIE ZAWSZE W MODZIE zorganizowany przez KPCEN w Bydgoszczy. Jego celem była promocja zdrowego stylu życia, popularyzacja sportu i zdrowego odżywiania.

Prace konkursowe są prezentowane na wystawie w trakcie trwania Festiwalu Zdrowego Stylu Życia w WSG w Bydgoszczy przy ul. Garbary.Otwarcie wystawy połączone z wręczaniem nagród nastąpiło 28 września 2017roku.

Laureatami konkursu okazali się uczniowie klasy III a:

I miejsce – Wiktor Olszczyński

II miejsce – Nikodem Wierciński

Wyróżnienie – Amelia Romaniec

DSC 0009

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.